O mnie

Witam serdecznie
na moim blogu robótkowym.
Jest tu wszystko, czym zajmuję się po godzinach, kiedy mam wolną chwilę i potrzebę by zająć czymś łapki :) (nie ma nic gorszego niż bezczynne siedzenie przed ekranem).

Moim ulubionym materiałem jest włóczka i szydełko, ale czasami też coś zdekupażę, coś posklejam, uszyję i po ugniatam. Jest kilka rzeczy, którymi chciałabym zająć się na poważnie, ale wciąż brak mi czasu i chyba też trochę odwagi. Mam za to mnóstwo pomysłów do realizacji, które powolutku przechodzą w czyny. Ale to niestety trwa dlatego też wpisy pojawiają się dość nieregularnie i największy ich wysyp następuje zimą i jesienią, kiedy nie chce się wychodzić z domu,
a długie wieczory sprzyjają pracom ręcznym :)

Nie zajmuję się zawodowo rękodziełem. To tylko moje hobby, które uprawiam po godzinach (spędzonych przy komputerze:). Większość mojej twórczości wędruje do znajomych i rodziny.

Czasami wykonuję na zlecenie jakieś drobiazgi (np. pieski szydełkowe, czy Cthule) ale każda praca jest inna i jeszcze mi dwie takie same nie wyszły :) Nie miałabym też cierpliwości do produkcji seryjnej, bo w każdą rzecz wkładam serce i każda jest w zasadzie indywidualnym bytem :) Czasami może zgubię oczko, czy wyjdą mi nierówne psie nogi, ale to jest zajęcie, które ma mi sprawiać frajdę i pozwolić odpocząć po ośmiu godzinach w pracy, a nie być przyczyną frustracji :)

Ten blog to miejsce, gdzie wrzucam zdjęcia moich prac, żeby się pochwalić, że i mi czasem uda się zrobić coś ładnego :)
Jest też kilka zdjęć z mieszkania, bo przygotowywanie dekoracji do domu również sprawia mi wiele radości. A ponieważ na razie jest, jak jest, to drobiazgami staram się upiększyć mieszkanko.

pozdrawiam wszystkich, którzy dryfując po bezkresach internetu trafili do mojego pudełka ;)
Emilia

Każdy komentarz jest mile widziany :)
Odpowiadam również na maile:
emilia.baczynska@gmail.com


MAIL


"MÓJ" WROCŁAW


RYSUJĘ SZKICUJĘ BLOGUJĘ

WYMIANKI W KTÓRYCH UCZESTNICZĘ/YŁAM